07 Лип 2023, 17:31
PR

Мінус 6 клієнтів та ріст продажів: як «камінг-аут» COMFY вплинув на показники компанії

Раніше, до Місяця прайду, українська мережа побутової техніки COMFY представила нове лого в соцмережах у знак підтримки ЛГБТ, чим підняла хвилю підтримки спільноти.

Такий «камінг-аут» вперше був здійснений цілою мережею, яка не злякалася хейту та втрати клієнтів.

Новина за темою
«Чудовий приклад» та «Фу, поблевал»: реакція українців на підтримку ЛГБТ від Comfy

Head of Marketing COMFY Марія Назаренко розповіла, як кампанія на підтримку ЛГБТ+ спільноти вплинула на показники компанії.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Навіщо підтримали? Повторюся. Ми підтримали й підтримуємо не одну меншість, а рівність кожного українця в правах і свободах. Ми поважаємо право кожного бути тим, ким він є і жити своє життя (з приміткою на кордони інших). Чи розуміли наслідки? Скажу так: ми вірили в краще, готувалися до найгіршого». – пояснила Марія Назаренко.

Ось якими фактами вона поділилася:

  • Продажі виросли. «Але не впевнена, що через підтримку ЛГБТ, бо у нас вже кілька тижнів діє акція з доставкою за 1 гривню і найкращий асортимент», — уточнила Марія.
  • Втратили шістьох клієнтів. Саме ці люди попросили компанію видалити їх з бази.
  • Кількість підписок у соцмережах виросла. У Facebook та Instagram кількість підписників трохи підросла. У Twitter — втричі.
  • «Можу впевнено говорити про 5 мільйонів органічного охоплення включно з усіма репостами, цитатами, публікаціями в ЗМІ тощо. Якщо : 1 млн+ охоплення в Twitter лише НАШИХ постів, 1,5 тисячі репостів, 1,5 тисячі коментарів. 2 тисячі коментарів в Instagram, 1,5 тисячі коментарів в Facebook. Згадки у Forbes, NV, The Village та на інших виданнях».

«Але охоплення не було нашою метою. І ми б з радістю відмовилися б від частини охоплення з хейтом)) Втім ці цифри доволі яскраво демонструють запит суспільства на дії, в тому числі від бізнесу. А те, що позитив сильно переміг негатив, як на мене підтверджує, яке наше суспільство круте і доросле. Пишаюсь». — розповіла Head of Marketing COMFY.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео