Люди із хворобою Паркінсона можуть сидіти в соцмережах за допомогою міміки
01 Тра 2023, 17:15

Люди із хворобою Паркінсона можуть сидіти в соцмережах за допомогою міміки

Eurofarma, багатонаціональна фармацевтична корпорація, що базується в Бразилії та веде свою діяльність у 22 країнах світу, та глобальне креативне агентство Dentsu Creative оголосили про запуск нового експериментального інструменту розпізнавання виразу обличчя на основі штучного інтелекту, який дозволяє пацієнтам з хворобою Паркінсона контролювати свою активність у соціальних мережах за допомогою міміки.

За оцінками ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), на хворобу Паркінсона страждають 8,5 мільйонів людей у всьому світі. На додаток до будь-якого медичного лікування, пацієнтам необхідно проходити фізичну терапію, щоб уповільнити прогрес симптомів неврологічного захворювання.

Команда проекту була присвячена розробці інноваційного експериментального цифрового інструменту, який може допомогти пацієнтам виконувати вправи для обличчя через соціальні мережі, керуючи командами на екрані пристрою за допомогою жестів.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Завдяки партнерству між Dentsu Creative та Eurofarma, а також за підтримки Бразильської асоціації Паркінсона народився Scrolling Therapy, інноваційний додаток, інтегрований з соціальними мережами Facebook та Instagram, який завдяки використанню штучного інтелекту заохочує пацієнтів переміщатися по стрічці лише за допомогою міміки, наприклад, посмішки, рухів рота, носа, лоба, брів тощо. Мета полягає в тому, щоб генерувати стимули на обличчі і тренувати м’язи, як інструмент, який може бути доповненням до всіх вже проведених лікувальних заходів, спрямованих на лікування захворювання. Важливим фактом є те, що багато пацієнтів з цим розладом не можуть виконувати вправи для обличчя, що може затримати симптоми атрофії м’язів обличчя, викликаючи гіпомімію (зниження міміки).

Креативна команда Dentsu підтримала цю ідею, згуртувавшись навколо розробки на підтримку колеги Себастьяна Порта, пацієнта з цим розладом, який виявив потребу зробити щось, щоб допомогти спільноті людей з хворобою Паркінсона. Використовуючи розвиток технологій та появу нового штучного інтелекту і каналів зв’язку, команда втілила в життя можливість розробити щось інноваційне, що об’єднало б в собі вправи для обличчя для людей з цим захворюванням, одночасно забезпечуючи їм покращений соціальний досвід.

«Дуже важко сидіти перед дзеркалом 45 хвилин на день і спостерігати, як на очах змінюється вираз обличчя. Жити з хворобою і так досить складно без того, щоб буквально стикатися з нею в дзеркалі щодня. Ось чому я відчував себе дуже мотивованим запропонувати технологію, яка могла б підтримати всіх пацієнтів за допомогою розважальної діяльності, якою є перегляд соціальних мереж», — коментує Порта.

Eurofarma є однією з фармацевтичних компаній, які найбільше інвестують в інновації. Це перший випадок, коли компанія наважилася на використання цифрових інструментів. Eurofarma вірить у такий підхід і в найближчі роки залишатиметься вмотивованою надавати пріоритет проектам з таким фокусом.

«Єврофарма завжди спеціалізувалася на розладах центральної нервової системи, і з цим новим партнерством ми прагнемо піти далі, запропонувавши варіанти, які могли б підтримати пацієнтів з хворобою Паркінсона. Інновації є частиною нашої ДНК з моменту нашого народження понад 50 років тому, і ми знову пропонуємо щось інноваційне, спрямоване на покращення якості життя людей», — каже Марко Біллі, віце-президент з підприємництва та діджитал технологій Eurofarma.

Інструмент Scrolling Therapy доступний безкоштовно в магазині Google Play, а незабаром з’явиться і в Apple App Store. Наразі його можна завантажити трьома мовами по всьому світу: англійською, португальською та іспанською.

«Ми дуже оптимістично налаштовані щодо можливості заохочення людей з хворобою Паркінсона до фізичних вправ. Ми сподіваємося, що в поєднанні зі спеціалізованою реабілітацією ця інноваційна технологія зможе залучити нашу спільноту до активної життєдіяльності. Ми дуже раді, що можемо підтримати цей новий інструмент», — додала доктор Еріка Тарделлі, фізіотерапевт, спеціаліст з цього захворювання і президент Бразильської асоціації паркінсонізму.

Розкажіть друзям про новину