01 Тра 2024, 10:28

Київ Цифровий запустив у застосунку пуш-сповіщення щодо дотримання правил кібергігієни

У межах всеукраїнської інформаційно-освітньої кампанії з кібергігієни CRDF Global в Україні в колаборації з Київ Цифровий запустили пуш-сповіщення в застосунку. Вони нагадують усім користувачам дотримуватися базових правил кібергігієни. А ще радять корисні ресурси, щоб освіжити свої знання з цієї теми.

Новина за темою
Wi-Fi доступний, і твої дані — теж: ролики розповіли українцям про основні кіберзагрози

Цікаві матеріали в застосунку:

  • Інтерактивна гра на сайті у форматі едьютейнмент для перевірки й розвитку знань з кібербезпеки. На прикладі п’ятьох персонажів (блогерки, студента, пенсіонерки, держслужбовиці, підприємця) можна пройти найрозповсюдженіші ситуації, які ставлять персональну кібербезпеку під загрозу.
  • Добірка розважальних освітніх відео, де розповідають про основні правила кібербезпеки.
  • Гайд, що розповідає про захист персональних даних.
Один з ключових векторів інформаційної кампанії з кібергігієни, яку запустив CRDF Global в Україні за підтримки Держдепу США разом з партнерами, — це підвищення обізнаності про прості правила кібергігієни і методи їх застосування в повсякденному житті українців. Тому ми надзвичайно раді поширювати освітні матеріали кампанії у співпраці з сучасним диджитал-майданчиком, яким є застосунок Київ Цифровий. Сподіваємося, що крізь наші пуш-сповіщення ми заохотимо велику кількість користувачів і це допоможе їм безпечніше проводити час в мережі.
Михайло Верич
регіональний директор CRDF Global

Кіберзлочинці постійно вдосконалюють свої методи, щоб отримувати доступ до особистих даних громадян і використовувати їх для шахрайства чи крадіжки грошей. Тому надзвичайно важливо підвищувати власний рівень обізнаності щодо кіберзагроз.

Команда Київ Цифровий дбає про те, щоб застосунок був не просто зручним у повсякденні інструментом, але й ставав майданчиком для об’єднання спільноти навколо важливих тем. Саме тому ми нагадуємо про правила кібергігієни та добірку освітніх ресурсів. Впевнений, що запропоновані матеріали будуть цікавими для користувачів і в розважальному форматі підкажуть, як потрібно дбати про безпеку власних даних.
Петро Оленич
CDTO міста Києва

Дотримання цих простих рекомендацій може допомогти українцям захистити свої персональні дані в цифрову епоху:

  • регулярно змінюйте паролі, використовуючи великі та малі літери, цифри, символи;
  • не працюйте з чутливими даними під час підключення до публічного Wi-Fi;
  • перевіряйте посилання, за якими переходите (особливо короткі лінки, або отримані від незнайомих відправників).

Кібербезпека — це модель колективної поведінки. Тому важливо підвищувати свій рівень обізнаності та кібергігієни й не потрапляти на гачок шахраїв, щоб робити вклад у загальну кібербезпеку держави.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео