12 Січ 2024, 13:55

Колискова «Get Low» та шалений тато-вболівальник: ролики Pepsi показали «дику» сторону міленіалів

Компанія Pepsi вперше за три роки запустила кампанію для свого напою Wild Cherry, орієнтовану на міленіалів, які нарешті осідають і живуть у реаліях «дорослішання» — терміну, який вони колись іронічно використовували для висміювання повсякденних справ, таких як оплата рахунків і похід за продуктами.

Кампанія «Get Wild» визнає, що те, що сьогодні вважається «диким» для цієї спільноти, дуже відрізняється від того, що було у 2000-х і 2010-х роках, коли міленіалів часто лаяли за те, що вони «вбивають» різні галузі промисловості, зокрема, виробництво газованої води.

«Їхнє життя зараз виглядає інакше, ніж 10-20 років тому, але вони все ще знають, як розважатися, вони все ще знають, як насолоджуватись, — каже Дженні Данзі, старша директорка торгової марки Pepsi, яка сама є мілленіалом. — Просто в наші дні ця поблажливість виглядає дещо стриманіше».

Кампанія відбувається на хвилі широкомасштабного ребрендингу Pepsi, проведеного минулого року на честь 125-річчя безалкогольного напою. Оновлення Pepsi присутнє і в кампанії «Get Wild», яка також перенесла основні тактики бренду, такі як ностальгічні відсилання до популярної музики.

Наприклад, у ролику «Nursery Rhymez» зображено пару молодих батьків, які починають підспівувати трек «Get Low» американського реп-гурту Lil Jon & The East Side Boyz, намагаючись не шуміти, щоб не розбудити свою дитину.

Ролик «#1 Fan» показав палкого тата-вболівальника під час матчу з флаг-футболу, у якому змагається його дитина, і наслідує передматчевий ритуал спортивного вболівальника під драйвовий ритм пісні рок-гурту Survivor «Eye of the Tiger».

Рекламні ролики доступні на YouTube, а з 13 січня дебютують на національному телебаченні у рамках змагань Wild Card Weekend NFL. Pepsi Wild Cherry також задовольняє диджитал звички міленіалів, купуючи медіа в соціальних мережах, подкастах та мобільних іграх, таких як Candy Crush Saga.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео