29 Бер 2023, 10:37

Pepsi змінила лого вперше за 15 років

Pepsi офіційно представила новий логотип та візуальну ідентичність.

Вперше винайдена Калебом Бредхемом як «Brad’s Drink» у 1893 році, Pepsi, яку всі знають, отримала офіційну назву «Pepsi-Cola» у 1898 році, яку потім скоротили у 1961 році. Зараз, через 125 років після створення популярної газованої води, вона представляє абсолютно новий візуальний образ. Цей ювілейний ребрендинг — перша зміна за останні 15 років.

Ребрендинг був розроблений власними силами PepsiCo Design & Innovation.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Дизайнери прагнули створити такий образ, який дозволив би Pepsi подолати розрив між фізичним і діджитал просторами, даючи змогу шанувальникам краще взаємодіяти з улюбленим напоєм за будь-якого сценарію.

Серед ключових особливостей — поєднання мотиву глобуса та словесного знаку, що дозволяє знаковій емблемі вписуватися в цілий ряд елементів брендингу, не втрачаючи свого виразного вигляду, в той час як оновлена кольорова палітра додає відтінок електрик та чорний для посилення контрасту та яскравості знайомої кольорової гами.

Креативники бренду хотіли поєднати миттєво впізнаваний синій колір Pepsi з чорним, який зазвичай використовується для Pepsi Zero Sugar, об’єднавши їх у новому, візуально виразному силуеті банки, що привертатиме увагу на полицях магазинів.

Як кажуть у компанії, новий лого краще відображає сміливість та енергію бренду та зв’язок із поп-культурою.

Pepsi планує запустити свій новий образ цієї осені у США та Канаді, а згодом, у 2024 році, поширити його по всьому світу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео