31 Жов 2023, 17:08

«Колихаєте ви — донатимо ми»: музика Івасюка допоможе зібрати кошти на протезування українців

Програма лояльності Fishka за підтримки компанії Mastercard розпочала інтерактивний благодійний проєкт «ФІШКОГРАЙ», мета якого зібрати 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken).

Центр займається протезуванням і реабілітацією захисників та захисниць України та цивільних осіб, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій. А допоможе ініціаторам проєкту у зборі коштів музика композитора Володимира Івасюка, автора невмирущої «Червоної рути».

Десятки тисяч українців втратили кінцівки від початку повномасштабного вторгнення. І на жаль, ця кількість збільшується. Тому ми вирішили, що маємо зробити свій внесок у протезування незламних українців. Механіка збору відрізняється від класичних, оскільки, крім благодійної складової, містить і просвітницьку. Ми пропонуємо зануритися в музику геніального Володимира Івасюка, яка звучить на народних інструментах. Ці мелодії мене пронизують до мурах, особливо потужне звучання колісної ліри, що надає впевненості у перемозі та незламності нашої нації. Щоб це відчути, потрібно спробувати.
Ольга Семчук
керівниця програми лояльності Fishka

Долучитися до ініціативи може кожен, хто зробить покупку з карткою Fishka у партнера програми лояльності. Після цього треба перейти на сторінку проєкту «ФІШКОГРАЙ» — з головного екрану мобільного застосунку Fishka, поколихати телефон і прослухати одну з мелодій Івасюка, яка виконується на автентичних народних інструментах. Користувачам пропонується вгадати назву композиції, а Fishka разом з партнером Mastercard за кожну таку спробу переказує донати для центру «Незламні». Якщо відповідь правильна, сума доната буде від 3 до 1000 гривень (величина генерується випадковим чином), якщо ні — благодійний переказ становитиме 1 грн. За оплату платіжною карткою Mastercard на ОККО можливість вгадати мелодію та згенерувати донат надається двічі. Більше покупок з Fishka — більше донатів на протезування незламних українців. 

Місія Unbroken: лікувати, протезувати та реабілітувати українців в Україні. Наша команда щодня працює над тим, аби створити нашим захисникам і захисницям найкращі умови для відновлення. Для тих, хто втратив кінцівки, це реально за наявності якісних функціональних протезів. І саме з допомогою цього проєкту ми зможемо подарувати нашим пацієнтам можливість повернутися до максимально повноцінного життя.
Володимир Федоров
заступник директора з розвитку та залучення інвестицій Першого медоб’єднання Львова

Як працює «ФІШКОГРАЙ»:

  • клієнт робить покупку з карткою Fishka у партнера програми лояльності;
  • переходить у проєкт «ФІШКОГРАЙ» у мобільному застосунку Fishka;
  • cлухає музичний твір Володимира Івасюка, колихаючи телефон;
  • вгадує мелодію, а Fishka разом з Mastercard переказують донат на протезування. 

Кожна покупка з карткою Fishka — це спроба колихнути донат. А за оплату платіжною карткою Mastercard на ОККО нараховується додаткова спроба відгадати мелодію та згенерувати донат. Більше покупок — більше спроб колихати та допомагати.

Як ще можна долучитися до ініціативи:

  • переказати бали в розділі «Fishka Благодійність» у додатку (розділ Fishka Pay) або на сайті Fishka — проєкт «Протезування незламних українців».
  • також можна задонатити кошти за допомогою сервісу monobank «Банка» на БО «БФ «Медичні інновації», що опікується Реабілітаційним центром «Незламні».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео