11 Січ 2024, 11:37

Кішка Тейлор Свіфт заробила більше, ніж її бойфренд

Олівія Бенсон, кішка співачки Тейлор Свіфт, стала однією з найбагатших домашніх тварин у світі. Розмір її статків становить $97 млн.

Варто відзначити, що бойфренд Свіфт, зірка НФЛ Тревіс Келсі, має статки удвічі менше — вони становлять $40 млн.

Олівія Бенсон посіла третє місце у списку найбагатших домашніх тварин світу, який був складений сайтом AllAboutCats.com. Друге місце у рейтингу посіла кішка Нала зі статками у розмірі $100 млн, а лідером стала собака Гюнтер VI, який заробив $500 млн.

Сайт зазначив, що Олівія Бенсон «заробила свої статки, знімаючись разом зі своєю господаркою у кількох музичних кліпах». Також вона «розробила власну лінію товарів і з’являлася в епізодичних ролях у багатьох рекламах, у тому числі для таких брендів, як Diet Coke і Ned Sneakers».

Четверте місце у рейтингу найбагатших домашніх тварин світу посіли собаки Опри Вінфрі — Сейді, Санні, Лорен, Лейла і Люк, статки яких оцінюються в $30 млн.

Кішка Шупетт Карла Лагерфельда знаходиться на шостому місці зі статками у $13 млн, а собака Понтіак покійної актриси Бетті Вайт посіла сьоме місце з $5 млн.

У Тейлор є ще один кіт на ім’я Бенджамін Баттон, названий на честь персонажа Бреда Пітта у фільмі 2008 року «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», проте він не потрапив до списку найбагатших домашніх тварин.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео