25 Кві 2024, 17:04

Кендалл Дженнер та Емма Чемберлен випустили набір для приготування еспресо мартіні

На думку інфлюенсерки Емми Чемберлен та супермоделі Кендалл Дженнер, текіла — це ключ до чудового еспресо мартіні.

Бренд Дженнер з виробництва текіли 818 Tequila та бренд пакетиків для холодного заварювання кави Чемберлен Chamberlain Coffee об’єднались для створення «найкращої версії» популярного коктейлю.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений 818 Tequila | Eight Reserve by 818 (@drink818)

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Я дуже рада, що 818 співпрацює з Chamberlain, — сказала Кендалл Дженнер, засновниця 818 Tequila. — Ми з Еммою завжди хотіли, щоб наші бренди зробили щось цікаве разом. Ми не тільки створюємо щось смачне разом — ми раз і назавжди вирішуємо суперечки про те, що еспресо мартіні найкраще смакує, коли його готують з текілою».

Емма Чемберлен, засновниця, креативна директорка та інвесторка компанії Chamberlain Coffee, додала, що «працювати з Кендалл та 818 над цим проєктом було дуже цікаво. Все склалося природно, тому що ми обожнюємо один одного і обожнюємо еспресо мартіні з текілою. Ми погралися і зрештою створили унікальну версію еспресо мартіні, яка, як ми знаємо, сподобається людям. Кава Candied Pecan Cold Brew Singles зі смаком 818 Tequila Reposado має горіховий, солодкий і досконалий смак. Я з нетерпінням чекаю, коли люди спробують це».

Споживачі можуть спробувати еспресо мартіні від Емми та Кендалл як вдома, так і в обраних ресторанах Нью-Йорка та Лос-Анджелеса, включаючи LAVO Los Angeles, Belles Beach House, Élephante, Little Ruby’s, Dudleys, Happiest Hour та KYU до 28 квітня.

Ті, хто хоче приготувати еспресо мартіні від Емми та Кендалл вдома, можуть знайти повний набір для приготування з рецептом на сайті Chamberlain Coffee. Споживачі також можуть придбати пакетики для холодного заварювання кави окремо.

Серед інших продуктів, створених у рамках співпраці, — келих і шейкер для мартіні, а також футболки з логотипами обох брендів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео