02 Сер 2022, 14:23

Казахський репер Скриптоніт пожертвував кошти «Фонду Маша»

Днями популярний казахський реп-співак Скриптоніт почав свій концерт в Алмати хвилиною мовчання – в пам‘ять про жертви січневих протестів в Казахстані та загиблих через вторгнення росії в Україну. 

Україну співак підтримує не лише публічними висловлюваннями – до «Фонду Маша» Маші Єфросиніної Скриптоніт відправив пожертву в $20 000.

«Ці кошти були направлені на закупівлі ліків для Центру первинної медико-санітарної допомоги №9, Київського обласного перетинального центру та Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша для дітей та дорослих», – розповідають в Фонді. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Зараз «Фонд Маша» реалізує одразу два великих проєкти. Перший – програма реабілітації «Незламна мама», спеціально розроблена спеціалістами з психології та посттравматичних синдромів, для жінок та дітей, що постраждали від війни. Це 3-тижневий офлайн-табір, де з учасниками проєкту працюють психологи, а потім – онлайн-підтримка протягом 3 місяців.

Другий проект – «Від великих сердець – для маленьких» – тисяча наборів з усім необхідним на місяць життя дитини. Усі бокси поділені на три вікові категорії. У першій – все, що необхідно на місяць життя дітям до року. Наприклад, 135 памперсів. У другій зібрані речі для малюків від року до двох. У третій – від двох до трьох. Набори відправляться до волонтерських центрів у різні міста України, де їх зможуть отримати матері, яким потрібна допомога. Вартість боксів – 7 мільйонів гривень. Зібрати потрібно 4 мільйони, бо усі донати, відправлені у «Фонд Маша» з карток Visa, будуть подвоєні. Подробиці – тут.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео