30 Вер 2022, 14:04

Каньє Вест представив сонцезахисні окуляри за $20

Стрітвір та розкіш — два слова, які останніми роками нероздільні. Каньє Вест голосно заявив про бажання протистояти цьому сприйняттю. Ще у 2020 році він поділився своїм уявленням ціни на взуття YEEZY Foam Runners лише у 20 доларів. Проте, цього не відбулося.

У недавньому інтерв’ю Forbes, Вест розповів про своє майбутнє після розриву з Gap і пообіцяв, що все у його нових магазинах YEEZY Supply можна буде купити за 20 доларів.

Першою з цієї лінійки, мабуть, є пара сонцезахисних космічних окулярів під назвою YZYSHDZ.

Окуляри, заплановані для 10-річної колекції YEEZY Gap, незабаром будуть доступні у YEEZY Supply. Esquire UK повідомляє, що окуляри вже були помічені на Анні Вінтур, репері Lil Uzi Vert та на Кім Кардаш’ян.

Пояснюючи, як він підтримуватиме низькі ціни у довгостроковій перспективі, Вест сказав Forbes, що все буде вироблятися недалеко від країни, в якій воно продається. Наприклад, товари, що продаються в США, будуть вироблятися у США, та продукти, доступні в Китаї, будуть вироблятися у Китаї.

Єдиний крок, який можна зробити, щоб отримати ці окуляри, це приєднатися до списку очікування, вказавши свою адресу електронної пошти на YEEZY.com.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео