02 Чер 2023, 16:10

Канада друкуватиме попередження про шкоду куріння на кожній сигареті

У багатьох країнах на пакуванні цигарок друкують попереджувальні написи, щоб відмовити населення від куріння. Але незабаром Канада стане першою у світі країною, яка вимагатиме, щоб такі написи з’являлися на кожній окремій сигареті.

Правила, про які Міністерство охорони здоров’я Канади оголосило раніше, набудуть чинності 1 серпня 2023 року і будуть впроваджуватися поетапно. Спочатку попередження з’являться на King-size сигаретах, які будуть продаватися в магазинах до липня 2024 року.

Після цього етикетки з’являться на сигаретах звичайного розміру та маленьких сигарах з мундштуком до кінця квітня 2025 року. Повідомлення, які будуть написані англійською та французькою мовами, включатимуть фрази «отрута в кожній затяжці» та «тютюновий дим шкодить дітям».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Міністерство охорони здоров’я Канади пояснило, що завдяки маркуванню папірців на окремих сигаретах курцям стане практично неможливо ігнорувати застереження. Цей крок, як сподіваються, зменшить нікотинову залежність і допоможе країні досягти рівня вживання тютюну менше 5% до 2035 року.

«Вживання тютюну продовжує вбивати 48 000 канадців щороку. Ми вживаємо заходів, ставши першою країною у світі, яка маркує окремі сигарети попереджувальними повідомленнями про шкоду для здоров’я», сказала міністр психічного здоров’я та залежностей Керолін Беннетт.

«Цей сміливий крок зробить попередження про шкоду куріння практично неминучим, а разом з оновленими графічними зображеннями на пачці стане реальним і вражаючим нагадуванням про наслідки куріння для здоров’я», додала вона.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео