14 Вер 2022, 10:46

Кампанія з безпеки дорожнього руху вичерпала всі варіанти креативу

Протягом десятиліть кампанії з безпеки дорожнього руху в усьому світі використовували широкий спектр методів, щоб переконати людей бути свідомими водіями.

Але перевищення швидкості залишається проблемою у багатьох країнах, включаючи Бельгію, де воно є основною причиною автомобільних аварій. Згідно з дослідженням 2020 року, проведеним Інститутом дорожнього руху Vias, третина водіїв зізналися, що перевищують встановлену швидкість не рідше одного разу на місяць. Тому бельгійська організація з безпеки дорожнього руху AWSR вирішила спробувати інший підхід для боротьби з цією проблемою.

Нова кампанія від AWSR під влучною назвою «We’ve Tried Everything» націлена на те, щоб вразити людей через те, що дійсно боляче – їх гаманці. Такий підхід є своєчасним і навмисним, оскільки зараз багато людей більше піклуються про гроші на тлі зростаючої інфляції, і рахунків за електроенергію, пояснив Арно Бейлі, креативний директор рекламного агентства Air Brussels, яке створило кампанію.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Гроші – це тема на даний момент. Ми подумали, що, можливо, це буде вражаючим елементом, який змусить вас змінити свою думку [про перевищення швидкості]», — сказав Бейлі.

Спільно з відомим бельгійським економістом Етьєном де Каллате та відділом статистики AWSR компанія Air Brussels створила алгоритм, який підраховує, скільки водій може заощадити на рік, знижуючи швидкість на дорогах.

Калькулятор доступний на спеціальному веб-сайті www.leverlepied.be та налаштовується з урахуванням конкретних обставин кожного користувача.

«Ми мали бути супер особистими, щоб люди відчували, що кампанія говорить до них, щоб вони могли бачити, що це їхні гроші, і це буде саме така сума», — пояснив Бейлі.

«Кожен кадр — відсилання до іншої кампанії», — додав Бейлі.

AWSR також створила новий голосовий помічник для дорожньої навігаційної програми Waze. Голос закликає водіїв знизити швидкість, постійно говорячи про гроші.

Бейлі сказав, що підібрати правильний тон у кампанії з безпеки дорожнього руху було непросто: «Може здатися, що ми ставимо гроші та життя людей на один баланс. Це була тонка грань, тому що ви могли впасти в чорний гумор, який не був нашою метою — ми не хотіли висміювати ці погані ситуації».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео