25 Жов 2022, 14:04

Instagram дозволить планувати публікації

Instagram дасть користувачам можливість планувати публікацію постів. Нова функція планування постів та відео буде особливо корисною для SMM. Вони, звичайно, тривалий час покладалися на сторонні інструменти, але ясно, що вбудований інструмент значно спрощує життя.

Новиною поділився Метт Наварра у Twitter. Він опублікував скріншот, який показує, як працює нова функція.

Щоб запланувати публікацію, користувачам Instagram необхідно буде перейти до додаткових налаштувань під час створення нової публікації або відео та натиснути «Запланувати цю публікацію», щоб вибрати час та дату.

Заплановані публікації можна побачити у розділі «Запланований контент». Цей розділ також дозволяє перепланувати контент, якщо це необхідно.

Крім того, згідно з останнім повідомленням Алессандро Палуцці, лідера та мобільного розробника, Instagram зараз працює над тим, щоб дозволити своїй аудиторії додавати пісню до свого профілю.

Доступ до можливості додавання музики можна отримати у розділі сторінки користувача. Там користувач зможе побачити пункт «Додати пісню до свого профілю». Після додавання посилання збережена пісня відображатиметься у біографії користувача у розділі посилань. Поки що без можливості відтворення пісні.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео