Ілон Маск купив Twitter за 44 млрд доларів
26 Кві 2022, 11:02

Ілон Маск купив Twitter за 44 млрд доларів

Авторитетні медіа повідомили, що Ілон Маск купує Twitter за $44 млрд. Компанія з акціонерної може стати приватною. За останні десятиліття Ілон не інвестував у проєкти, які не змінювали б правила гри у сфері. Упевнений, що на нас чекає неочікуваний поворот розвитку соціальних медіа.

Раніше Маск заявляв, що хоче створити власну соцмережу. Потім придбав частку у 9,2% акцій приблизно за $3 млрд, став найбільшим зовнішнім акціонером компанії, також долі є у фондів Vanguard, BlackRock, банку Morgan Stanley, але відмовився від участі у раді директорів компанії.

У листі до акціонерів Twitter Маск сказав, що компанія не може забезпечувати свободу слова, а у випадку зриву угоди він може задуматись про продаж своєї частки.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Ілон Маск сказав, що вважає Twitter необхідним для функціонування демократії і свободи слова.

«Свобода слова – це основа функціонуючої демократії, а Twitter – це міська цифрова площа, де обговорюються питання, життєво важливі для майбутнього людства», – сказав Маск у прес-релізі. «Я також хочу зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, доповнивши продукт новими функціями, зробивши алгоритми відкритими для підвищення довіри, перемігши спам-ботів та аутентифікуючи всіх людей».

«Twitter має величезний потенціал — я з нетерпінням чекаю спільної роботи з компанією та спільнотою користувачів, щоб розкрити його», — додав він.

«Зараз він сильніший за країни», — сказав Росс Гербер, інвестор Tesla, близький до Маска, який сказав, що купив акції Twitter минулого тижня, сподіваючись, що угода відбудеться. «У нього найважливіший технологічний актив в Америці… мабуть, один із найстратегічніших військових активів у світі… і тепер має один з найважливіших інструментів зв’язку у світі».

У своєму ж профілі в Twitter після угоди Ілон написав: «Сподіваюсь, усі мої критики залишаться у Twitter, бо це те, що значить свобода слова».

Розкажіть друзям про новину