22 Тра 2023, 10:39

Heineken розмістив зухвалий напис, помітний з висоти 9 тисяч метрів, в аеропорту Дубліна

На ірландському аеродромі «Баллібогал» перед завтрашнім фіналом Кубку європейських чемпіонів з регбі між «Ла-Рошеллю» та «Ленстером» з’явився зухвалий напис.

Компанія Heineken допомогла одному з фанатів Ленстера подражнити головного тренера Ла-Рошелі Ронана О’Гара (або ROG, як його називають у народі) за допомогою підступного послання. Слова «Ніколи не пізно розвернути літак, ROG!», написані жирним білим шрифтом, достатньо великі, щоб їх можна було прочитати з висоти більше 9 тисяч метрів, і їх будуть бачити всі літаки, що летять до Дубліна по маршруту з Ла-Рошелі цими вихідними.

Велетенське повідомлення, розроблене агентством Publicis Ireland, має розмір 15 м х 10 м і виконане екологічно чистою фарбою.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Це частина кампанії бренду «Love Rivalry», у рамках якої вболівальників заохочують надсилати зухвалі голосові повідомлення суперникам у день матчу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео