31 Жов 2023, 10:20

Горгонзола Дольче, сер Гауда та інші: мережа супермаркетів оживила найвідоміші сири

Щороку в жовтні мережа VARUS проводить фестиваль сиру. Найвідоміші європейські сири збираються в одному місці на масштабне гастрономічне свято — СирФест. Цього разу мережа VARUS підійшла до анонсування фестивалю нестандартно. Команда розробила креативну кампанію з гумористичними меседжами та оживила найвідоміші сири.

Серед найбільш очікуваних гостей фестивалю були пані Горгонзола Дольче, містер Парміджано Реджано та леді Моцарела ді Буфало з самісінької Італії. Крім того, на СирФест завітали найвідоміший голландець у світі сиру сер Гауда та вишуканий француз містер Брі Саваран Делін.

Тож Парміджано Реджано у VARUS приїжджано, сер Гауда прилетів на гвинтокрилі, а пані Горгонзола припливла на гондолі — усі ці яскраві рекламні віжуали останні два тижні радували  клієнтів VARUS. До рекламної кампанії залучили різні канали комунікації, зокрема медійну рекламу та  діджитал. На сайті можна було знайти спеціальні пропозиції до СирФесту, а в соціальних мережах розігрували цілі голови сиру Маасдам. Крім того, із сирами клієнтів також знайомили у мобільному застосунку VARUS.

Ми продовжуємо відкривати для наших клієнтів різномаїжжя продуктів із різних куточків світу та підтримувати нашу традицію проведення тематичних гастрофестивалів. Ми вирішили підняти настрій нашим клієнтам яскравою рекламою з жартівливими меседжами. Дуже тішимось, коли отримуємо позитивні відгуки. Це означає, що сподобалось. Тож будемо і надалі радувати чимось нестандартним.
Анна Луганська
директорка з маркетингу мережі VARUS

У період СирФесту в супермаркетах мережі VARUS були представлені понад 500 видів сиру з Франції, Нідерландів, Іспанії, Італії, України та багатьох інших країн. Окрім імпортних сирів, клієнтам пропонували знайомство з органічною та крафтовою продукцією виробників з різних куточків України. На СирФесті були представлені 13 сирів-учасників World Cheese Awards 2022, які отримали престижні нагороди.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео