23 Бер 2022, 10:16

Google почав переводити своїх співробітників із російського офісу

Компанія Alphabet готується до блокування Youtube, а також переводити своїх співробітників з росії.

Google, один з небагатьох американських корпоративних гігантів, які все ще працюють у Росії, може втратити один із своїх найбільших плацдармів у країні, оскільки напруженість у відносинах із кремлем продовжує наростати.

Компанія Google, що належить Alphabet Inc., закрила свій рекламний бізнес у Росії, зберігши при цьому свої популярні послуги, такі як YouTube. Але відеосервіс став серйозним джерелом напруженості у відносинах із урядом. YouTube заблокував канал Міністерства оборони росії, згідно з внутрішнім документом, розглянутим Bloomberg, що є останнім із серії дій, які, як очікують співробітники Google, призведуть до закриття каналу в країні.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Минулого тижня YouTube заборонив російським військовим розміщувати відео після того, як міністерство назвало їхнє вторгнення в Україну «визвольною місією» у двох відеороликах, які компанія видалила. Згідно з документом, рішення про вилучення відео було передано до керівництва YouTube.

«Наша політика забороняє контент, що заперечує, применшує або тривіальний контент добре задокументованих насильницьких подій, включаючи вторгнення Росії в Україну», – йдеться в електронному листі компанії.

Хоча Google не закрила свій офіс у Росії, останніми тижнями компанія почала «потихеньку» перевозити своїх співробітників з країни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео