07 Тра 2024, 10:42

Гігантська тітка Мардж з «Гаррі Поттера» літала над Лондоном

Лондонський Тауерський міст отримав незвичайне доповнення. Тітка Мардж з «Гаррі Поттера» левітувала над Темзою, спантеличуючи туристів і місцевих жителів своїм несподіваним повітряним виступом.

Масивна тітка Мардж важила 95 кг і досягала вражаючих 11,7 м в обхваті, вона ніби за помахом чарівної палички зависла на висоті 6,5 метрів над землею.

Команда з 16 фахівців, серед яких дизайнери, художники та швачки, присвятила 264 години роботі над створенням тітки Мардж. Проєкт включав 46 годин початкового дизайну та ескізів, 18 годин детального розфарбовування її обличчя та волосся, а також 32 години пошиття вбрання.

Запуск був приурочений до відкриття нової виставки «Return to Azkaban» в рамках студійного туру Warner Bros. по Лондону — «The Making of Harry Potter», який відзначає 20-ту річницю виходу фільму на екрани.

Лора Сінклер-Лазелл, керівниця відділу шоу-проєктів Warner Bros. Studio Tour London, зазначила: «Для багатьох стало несподіванкою, що ця культова сцена не була створена за допомогою комп’ютерної графіки, а була втілена в життя завдяки винятковому таланту нашої знімальної групи».

Під час оригінальних зйомок сцени злагоджені зусилля акторів, операторської та освітлювальної груп, координаторів трюків та команди спецефектів були необхідними для створення незабутнього видовища ненавмисного зльоту тітки Мардж.

Виставка триватиме з 1 травня по 4 вересня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео