24 Бер 2022, 12:55

FAVBET Tech став резидентом Дія.City

З 8 лютого в Україні почав працювати спеціальний правовий режим «Дія City», розроблений для розвитку ІТ-галузі.

Pезидентствo у «Дія City» отримали вже 145 компаній, серед них і FAVBET Tech.

FAVBET Tech створює технології та продукт, яким користуються мільйони гравців у всьому світі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Компанія розробляє  інновації у сфері гемблінгу та бетінгу через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний experience для гравців. 

FAVBET Tech не займається організацією та проведенням азартних ігор на своїй платформі. Її головний фокус – розробка програмного забезпечення. Саме тому вона відповідає правилам відбору у резиденти «Дія City».

Ми, безумовно, підтримуємо ініціативу створення IT-кластеру, що сприятиме подальшому розвитку IT-індустрії всередині країни та входу на наш ринок нових міжнародних гравців. За іронією долі, заявка на членство в «Дія City» мала бути подана 24 лютого, як потім виявилося – в день початку війни. З усім тим, ми не здаємось: заявка подана, FAVBET Tech тепер офіційно в «Дія City», а війна лише посилила наше бажання розвивати бізнес в Україні та економічно підтримувати країну
Артем Скрипник
CЕО FAVBET Tech

На його думку, це найкращий режим для стимулювання розвитку індустрії в Європі та у цілому світі. Нова система може зробити нашу країну більш зрозумілою для іноземних ІТ-компаній, а їхній прихід означатиме нові робочі місця, додатковий стимул для української економіки.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська, які завдають нищівного удару по IT-інфраструктурі ворога 24/7, координуються з іншими кібердобровольцями та планують наступальні дії на своєму IT-фронті.

В Мінцифрі очікують, що завдяки «Дія City» темпи росту ІТ-сектора можуть подвоїтися до 40–50% на рік, а доходи IT-галузі в Україні до 2025 року можуть зрости з теперішніх $6 млрд до $16,5-$17 млрд. Водночас кількість робочих місць у галузі може збільшитися до 450 тис., а ІТ-індустрія зможе досягти 10% у ВВП країни (зараз частка становить близько 3,7-4,2%).

Розкажіть друзям про новину

Нове відео