07 Жов 2022, 14:35

FAVBET став офіційним спонсором харківського «Металіста»

Компанія та футбольний клуб підписали угоду про спонсорство на сезон 2022/23. Мета співпраці підтримка команди під час війни, розвиток молодіжної академії клубу, а також участь у спільних благодійних ініціативах.

«Металіст – бренд українського футболу та один із найпопулярніших клубів країни. Він має багату історію та величезну армію вболівальників, які завжди були, є та будуть поряд з командою. Харків – східний форпост України, а фанати Металіста одними із перших стали на захист нашої держави. FAVBET і Металіст, крім звичних напрямків співробітництва, спільно працюватимуть, щоб наблизити нашу перемогу», прокоментували підписання у FAVBET.

ФК “Металіст” та компанію FAVBET об‘єднує спільна велика мета – збереження й підтримка футболу на високому рівні в ці надскладні часи. На це спрямовані зусилля нашого клубу останні місяці, і надихає те, що на цьому шляху ми маємо надійних партнерів. Співпраця допоможе забезпечити функціонування нашої академії, яка зараз базується в Чернівцях, та підтримку виступів «Металіста» в Прем‘єр-лізі, які, сподіваємось, подарують харків’янам і нашим вболівальникам позитивні емоції. Віримо, що спільна робота Металіста та FAVBET буде ефективною.
Валерій Грига
генеральний директор футбольного клубу «Металіст»

Свій перший матч під егідою FAVBET жовто-сині проведуть вже 7 жовтня у 6-му турі Прем’єр-ліги харків’янам протистоятиме рівненський «Верес». А першою колаборацією компанії і клуба стане просування промо «Прокачай авто для ЗСУ».Навіть в умовах війни компанія FAVBET залишається драйвером українського футболу підтримує професійних спортсменів і аматорів, спонсорує команди в прем’єр-лігах і в регіональних чемпіонатах та є партнером низки українських футбольних клубів: Динамо, Колоса, Руху, Кривбаса, Миная, Оболоні, а відтепер і Металіста.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео