09 Гру 2022, 17:09

Ейфелева вежа стала екологічною та показала приклад стійкого методу проектування

Ейфелева вежа — одна з найвідоміших пам’яток у світі, але, коли вона була збудована у 1887-1889 роках, вона викликала суперечки та непопулярна. Критики зі світу мистецтва назвали вежу потворною та марною, а деякі побоювалися, що вона впаде.

Якби найбільша пам’ятка Парижа будувалася сьогодні, як би її сприйняли? По-перше, багато людей, ймовірно, очікують, що вона буде стійкою та екологічно відповідальною, оскільки зростає занепокоєння щодо впливу зміни клімату на міста.

Новий проект французької компанії-розробника програмного забезпечення Dassault Systèmes переосмислив Ейфелеву вежу, закликаючи до більш стійких методів проектування та будівництва. Кампанія Building Tomorrow, створена агентством Wunderman Thompson France, є новою версією культової будівлі Гюстава Ейфеля, якби вона була побудована з використанням сучасних технологій, які принесли користь планеті.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Оновлений дизайн є круглою та відновлювальною вежею з низьким рівнем викидів вуглецю, яка вирішує багато проблем, що виникають у результаті швидкого збільшення міст, такі як викиди парникових газів, споживання енергії та якість життя.

Нова Ейфелева вежа є просто віртуальною, але модель демонструє можливості сталого розвитку міст. Вона підштовхує до загальногалузевих змін та спрямована на те, щоб мотивувати державні органи, інженерів, архітекторів та будівельників переглянути те, як вони проектують будівлі та міста.

У супутньому шестисерійному документальному серіалі розповідається, як вежа була переосмислена з використанням платформи 3DExperience від Dassault Systèmes, яка дозволяє дизайнерам працювати над віртуальним представленням продукту чи проекту та тестувати його, перш ніж будувати у реальному світі.

Вінсент Другуе, генеральний директор Wunderman Thompson France, сказав, що найбільш ефективний спосіб продемонструвати, як працює платформа, – це використати приклад однієї з найвідоміших пам’яток світу.

«Ми хочемо надати рішення, які допоможуть нашій екосистемі новаторів побудувати більш стійке майбутнє», – заявила Флоренс Верзелен, виконавчий віце-президент Dassault Systèmes з промисловості, маркетингу та сталого розвитку. «Ми маємо лише час до 2030 року, щоб значно скоротити наші способи нововведень та творінь, інакше ми не зможемо дати нашим дітям планету, придатну для життя».

Цей проект є одним із прикладів того, як багато галузей переосмислюють свою практику, оскільки споживачі все більше орієнтуються на сталий розвиток. Звіт про стійкий розвиток NielsenIQ за 2023 рік показує, що 42% респондентів вважають заяви про стійкість або екологічність продукту набагато важливішими, ніж два роки тому.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео