13 Кві 2022, 16:10

Джастін Бібер розробив дизайн скутера спільно з Vespa

Джастін Бібер та Vespa нарешті представили свій спільний проект, розроблений та задуманий канадським художником.

Протягом багатьох років Vespa радувала споживачів унікальною співпрацею з такими брендами, як Dior та Giorgia Armani. Тепер компанія з виробництва скутерів співпрацює зі світовою поп-сенсацією для спільного проекту, який переплітає сучасну поп-культуру та традиційну італійську майстерність. Нова ексклюзивна модель Vespa була розроблена особисто співаком, щоб надати транспортному засобу позачасової естетики.

Бібер сказав у своїй заяві: «Вперше я сів на Vespa десь у Європі, можливо, у Лондоні чи Парижі. Я просто пам’ятаю, як побачив Vespa і подумав: «Я хочу покататися на одній з них». І я чудово провів час, просто вітер розвівав моє волосся, свобода. Це було весело». Він додав, що хотів надати своєму монохромному дизайну «унікальне забарвлення». Бібер вибирає повністю білу колірну гаму. Скутер має логотип бренду з полум’ям на корпусі, виділеним тон у тон білим кольором.

До колаборації зі скутером додається ексклюзивна лімітована колекція аксесуарів до якої входять пара рукавичок і білий шолом з полум’ям.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео