09 Лют 2024, 16:20

Диджитал музей розповість історію війни через дитячі малюнки

Проєкт «Мамо, я бачу війну» запустив міжнародний диджитал музей Mom I See War Museum (MISW).

Музей зібрав весь архів проєкту, а саме понад 15 тисяч оцифрованих та архівованих дитячих малюнків, які відтворюють емоції війни в Україні. Мета ініціативи — назавжди закарбувати на просторах інтернету цю важливу та змістовну галерею робіт. 

Наш диджитал-музей поширюватиме правду про війну в Україні через меседжі, які заклали наші діти у своїх малюнках. Ніхто не має переживати втрату близьких, своїх домівок, рідних містечок, шкіл та дитсадків через агресію сусідньої країни, а тим паче діти. Ми хочемо, аби їх свідчення були збережені та почуті всім світом.
Данило Цьвок
співзасновник проєкту

Відвідувачі музею MISW з усього світу матимуть можливість переглянути ці роботи та познайомитись з чутливими історіями, що вони візуалізують. Ще одна функція платформи, яка з’явиться найближчим часом — можливість фінансово підтримати програми та стипендії для дітей, що постраждали від війни.

Музей має стати міжнародним і в майбутньому, діти з країн, де ведуться військові дії або ж, які зазнали впливу від інших проявів агресії можуть додавати свої галереї малюнків та ділитись власним досвідом. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео