13 Вер 2023, 17:06

Durex шукає тестувальників презервативів

Безпечний секс є вкрай важливим, особливо з огляду на майже 24% збільшення кількості діагнозів ІПСШ серед жителів Англії з 2021 по 2022 рік, згідно з даними уряду Великобританії. Незважаючи на це, бренд презервативів Durex виявив, що 62% сексуально активного дорослого населення Великої Британії не використовують презервативи або використовують їх рідко (за результатами опитування 2 000 дорослих британців, проведеного в серпні). Причинами відмови від презервативів є відсутність відчуттів (так вважають 19% респондентів), інша причина — спонтанний секс (18%), а також переконання, що презервативи — це «вбивці настрою» (11%).

Durex має намір змінити цю статистику. До 21 вересня бренд презервативів набирає 50 бажаючих, щоб випробувати свій новий презерватив Durex Nude, який, як стверджує бренд, є найтоншим та найінноваційнішим презервативом на сьогодні. Durex пропонує 100 фунтів стерлінгів кожному за відгуки, оскільки компанія впевнена, що презерватив Nude не зменшить сексуального задоволення.

«Ми настільки впевнені, що цей презерватив змінить правила гри, довівши, що презервативи дійсно можуть зробити секс НАБАГАТО приємнішим, що вкладаємо гроші в справу і набираємо власну команду оплачуваних тестувальників презервативів з усієї Великобританії, яких ми запрошуємо дати чесні та відкриті відгуки про свій сексуальний досвід під час використання презервативів серії Nude», — пояснила в прес-релізі менеджер з категорійного маркетингу Durex Ніккі Хейворд.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Згідно з дослідженням Durex, сексуально активні дорослі жителі Великобританії в середньому займалися сексом 94 рази за останній рік; для 18-34-річних ця цифра підскакує до 140. Середньостатистичний сексуально активний самотній чоловік мав щонайменше чотирьох сексуальних партнерів протягом останнього року. Кожен десятий віддає перевагу сексу з презервативом, оскільки це допомагає уникнути проблем, і стільки ж людей стверджують, що відсутність презерватива зменшує задоволення через хвилювання.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео