15 Лип 2022, 17:22

Дункан Маклауд закликав підтримувати та рятувати тварин в Україні

Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals опублікував відеоролик з актором, який зіграв роль Дункана Маклауда в телесеріалі «Горець». Актор закликав підтримувати Україну та сприяти порятунку тварин.

Британський актор Едріан Пол ще раз нагадав про війну в Україні, від якої гинуть і люди, і тварини.  

Раніше UAnimals повідомляли про те, що через російську агресію в Україні тільки серед сільськогосподарських тварин загинуло понад 1 000 000 особин, загальна кількість разом із дикими та домашніми тваринами перевищує 2 000 000. Наразі третина заповідних територій України під загрозою. Це близько 2,9 млн га цінних та рідкісних європейських видів флори та фауни. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Едріан Пол закликав глядачів ролику допомагати у порятунку тварин в Україні і завершив промову, адаптувавши відому фразу з телесеріалу «Горець»: «В кінці залишиться тільки один. І нехай це буде Дункан Маклауд. І народ України, що переможе зло!»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео