До праці: «Ковальська» закликає відбудовувати Україну в новому ролику
У червні український виробник будівельних матеріалів і забудовник «Ковальська» випустив першу рекламну кампанію воєнного часу. У ролику-маніфесті бренду «Бетон від Ковальської», створеному з агенцією ANGRY, група компаній пропонує новий погляд на рекламні меседжі в умовах повномасштабної війни та закликає відбудовувати Україну разом.
Ролик складається з двох елементів: фото виробничих потужностей і робітників «Ковальської» та текст озвучки, яким став вірш «До праці» поета Бориса Грінченка. Написаний у 1881 році та присвячений силі робітників, тепер його рядки звучать як заклик відбудовувати Україну, розповідають у «Ковальській». Саме з таким меседжем до клієнтів вийшла компанія.
Зараз на ринку часто зустрічаються заяви про “Ми відбудуємо”. У новій кампанії ми вирішили змінити цей фокус та звернутися безпосередньо до клієнтів “Бетону від Ковальської”. Нашою метою було дати сигнал девелоперам: якщо ви готові, якщо маєте ресурси відбудовувати, ми — поруч, що і лягло в основу слогана кампанії та назву ролику. Ми хотіли нагадати про себе, запевнити клієнтів у тому, що, як і раніше, ми залишаємося надійними партнерами.
Володимир Соболев
маркетинг-директор групи компаній «Ковальська»
Кампанію доповнили білбордами, розміщеними на території Київської та Чернігівської областей та у місцях, які зазнали найбільших руйнувань від обстрілів російськими військами.
Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.
В умовах війни та обмежених ресурсів ми не могли зняти повноцінний ролик і працювали з тим, що маємо. В нашому випадку — фото виробництва та робітників «Ковальської». Ми спробували зробити з цього цілісну історію, в яку ідеально вписався вірш Бориса Грінченка. Він потрапив до нас у необхідний час, додав ролику культурної та історичної цінності та трохи символізму, враховуючи його тему.