06 Лип 2023, 11:08

Дмитро Мошаров очолив OMD Media Direction Ukraine

Дмитро Мошаров став новим Managing Director медійного агентства OMD Media Direction Ukraine. 

«В умовах сьогодення рішення прийняти пропозицію власника групи агентств agama було непростим, адже цілі перед компанією стоять дуже амбіційні, а челенджи, із якими доведеться працювати, доволі серйозні. Проте челенджи – це про силу, про готовність до боротьби та про інноваційні підходи. Мені це цікаво, і вже є розуміння перших кроків, які треба зробити, щоб дати Media Direction новий поштовх для розвитку. Я маю за плечима певний досвід економетрики, моделювання й обробки великих масивів даних. Тож бачу перспективу в пошуку рішень для наших клієнтів на стику медіареклами та сучасних технологій, що дасть нашим партнерам можливості для прийняття правильних і швидких управлінських рішень», — зазначив Дмитро Мошаров, новий Managing Director OMD Media Direction Ukraine.

Дмитро має 15 років досвіду в маркетингових комунікаціях. Останні 5 років керував агентством — лідером з ефективності в Україні за результатами Effie Awards. Його портфоліо містить великий практичний бекграунд, що стосується різних категорій українського й міжнародного бізнесу, як-от фармакологія, FMCG, фінансовий сектор, ритейл, побутова техніка тощо. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео