19 Лют 2024, 10:46

Corona перетворить вікна з видом на захід сонця на свою рекламу

Пивний бренд Corona продовжує зміцнювати свій зв’язок із заходом сонця — моментом дня, який сприймається як явне запрошення природи до спілкування.

Захід сонця часто зображується як щось виключно для моментів просто неба, обмежуючи можливості насолодитися ним, оскільки не всі в цей час перебувають на вулиці. Однак бренд відкрив істину, яка стала відправною точкою ідеї, що заходом сонця можна насолоджуватися з вікна, з якого відкривається вид на захід сонця.

«Ми побачили творчу можливість у вікнах, особливо в комерційних місцях, де буває багато людей. Саме тоді ми придумали «Rent your Sunset» — проєкт, що перетворює вікна на рекламний простір. Це все спрацювало. Ми розміщуємо наш бренд на вікнах бізнесів, а вони отримують наш продукт безкоштовно. Це безпрограшний варіант», — поділилися Гонсало Пазос та Анхело Гонсалес, креативні директори Fahrenheit DDB Peru.

Власники бізнесу, у яких є вікно з видом на захід сонця, можуть подати заявку, продемонструвавши його на вебсайті. Пивний бренд прикрасить обрані вікна, щоб усі клієнти знали, що Corona означає «захід сонця».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео