16 Лис 2023, 16:26

Burger King та Fila представили кросівки, «народжені з вогню»

Burger King та бренд спортивних товарів Fila представили колаборацію «Born From Fire», у рамках якої створили кросівки FX-33.

Взуття натхненне баскетбольним стилем і поєднує яскраві помаранчеві та коричневі відтінки Burger King з фірмовим білим кольором FILA. Унікальності кросівкам додає спеціальна бирка на шнурках, яка виготовлена з потрісканої шкіри, що нагадує текстуру поверхонь для приготування їжі на вугіллі в Burger King.

Окрім кросівок, можна також замовити сумку через плече, панамку, кепку та шкарпетки, що мають унікальний дизайн у стилі полум’яного гриля.

Ролик, створений рекламним агентством DAVID São Paulo, показав, як воппер від Burger King перетворили на нові кросівки FX-33 за допомогою вогню.

Адріана Магальяес Давід, керівниця відділу маркетингу FILA в Бразилії, сказала: «Ми дуже раді запуску колаборації FILA x Burger King, і я вважаю, що це одна з найвидатніших колаборацій останнього часу. Нам вдалося творчо та оригінально об’єднати два знакових бренди та розробити ексклюзивні продукти, що поєднують характерні елементи двох великих історій».

Колекція FILA x Burger King вже доступна на бразильському сайті FILA та в обраних магазинах по всій країні.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео