Бренд майонезу Hellmann’s представив глобальну кампанію, розроблену агенцією Ogilvy UK, яка заохочує людей максимально ефективно використовувати залишки їжі, щоб заощадити гроші протягом зазвичай дорогого різдвяного періоду.
Натхненна трендом оптичної ілюзії, створеної за допомогою штучного інтелекту, глобальна кампанія має на меті привернути увагу до «холодильної сліпоти» — це коли у холодильнику повно інгредієнтів, але людина не бачить і не уявляє, що приготувати.
Ця грайлива кампанія закликає аудиторію з’ясувати, які рецепти ховаються у них прямо перед очима. Кампанія також слугує натхненням для широкого спектру страв, які можна приготувати з майонезом Hellmann’s, перетворюючи залишки продуктів на щось смачне.
Кампанія «Fridge Blindness» надає нового імпульсу місії Hellmann’s «Make Taste, Not Waste», у рамках якої компанія вирішує глобальну проблему харчових відходів.
«Fridge Blindness» є продовженням інноваційної кампанії «Smart Jar», у рамках якої була розроблена банка з майонезом, що стала термометром у холодильниках людей, підштовхуючи їх до встановлення правильної температури в холодильнику, щоб довше зберігати продукти свіжими.
Кампанія стартує в Бразилії та США, а потім пошириться на Канаду через соціальні мережі та зовнішню рекламу.
Джуліана Параченсіо, глобальний креативний директор Ogilvy, сказала: «Hellmann’s — це бренд-лідер змін, який допомагає людям насолоджуватися їжею та не зупинятися на досягнутому. Кампанія «Fridge Blindness» спонукає людей використовувати їжу в той час року, коли її надто багато викидається на смітник. Але кампанія також є найкращим прикладом бренд-бешкетництва — привернення уваги до нагальної проблеми за допомогою реактивної та грайливої ідеї».
Крістіна Бауер-Планк, глобальна бренд-віцепрезидентка Hellmann’s в Unilever, додала: «Hellmann’s продовжує робити те, що вміє найкраще. Залишатися в центрі уваги споживачів завдяки дотепним та грайливим кампаніям, водночас привертаючи увагу до важливої справи, якою бренд глибоко переймається. Кампанія «Fridge Blindness» звертається безпосередньо до наших цінностей. Вона втілює в життя той факт, що в наших холодильниках набагато більше потенціалу, ніж ми думаємо, особливо в дорогий грудень, коли споживачі намагаються максимально розтягнути сімейні бюджети».