Бренд йогуртів створив ремікс на вірусний хіт 2000-х
05 Вер 2023, 12:37

Бренд йогуртів створив ремікс на вірусний хіт 2000-х

Бренд пробіотичних йогуртів Yakult cтворив ремікс на хіт 2004 року «Dragostea Din Tei» молдовського гурту O-Zone.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів. Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Жартівливий ремікс «Myyy Yakult» вихваляє користь корисних бактерій кишківника та орієнтований на аудиторію віком 25-50 років по всій Європі.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«Ми знаємо, що традиційну рекламу здебільшого ігнорують, тому створення максимальної обізнаності та уваги є запорукою успіху, — сказав генеральний директор Brothers & Sisters Метт Чарлтон. — Хіт «Numa Numa» вже зайняв місце в серцях людей або, принаймні, в їхніх головах, тому запозичення його для того, щоб змусити дорослих замислитися про здоров’я свого кишківника, має всі шанси стати основою незабутньої рекламної кампанії».

Створена лондонським агентством Brothers & Sisters, багатоканальна кампанія охоплює ефірне телебачення, соціальні мережі, зовнішню рекламу та радіо.

Європейський менеджер з маркетингу Yakult Тео ван Уффелен додав: «Усвідомлення громадськістю важливості здоров’я кишечника постійно зростає, тому зараз дуже важливий час, щоб підвищити рівень впізнаваності Yakult серед нашої цільової аудиторії. Використання тренду соціальних мереж у такий спосіб — це новий цікавий напрямок для нас, і ми дуже схвильовані цим. Чи зможемо ми змусити країни Європи заспівати про кишкові бактерії і перенести цю тему зі світу науки в популярну культуру за допомогою «Numa Numa»? Ми дуже на це сподіваємося!».

Розкажіть друзям про новину