07 Чер 2023, 15:24

Бренд Анджеліни Джолі та Chloé представлять спільну колекцію

Раніше стало відомо, що відома акторка Анджеліна Джолі створила власний бренд Atelier Jolie.

Першу лінійку одягу, що «оспівує сучасну жіночність», зірка розробляє з креативною директоркою французького модного дому Chloé Габріелою Герст.

«Дуже небагато брендів класу люкс є сертифікованими B Corp. Для мене було важливо працювати з Chloé, одним із перших брендів люкс, який став B Corp. Для мене було честю працювати з Габріелою Герст, і я сподіваюся, що всі жінки будуть комфортно та красиво почуватися в цій капсульній колекції. Мій заробіток від цієї колаборації буде інвестований у створення стажування для кравців і майстрів в Atelier Jolie», — розповіла Анджеліна Джолі.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Спираючись на міжнародну мережу виробників Chloé, підкріплену сертифікатом B Corp, а також всеосяжними основоположними принципами Atelier Jolie щодо етичних і сталих практик, капсульна колекція містить більший відсоток матеріалів з меншим впливом на навколишнє середовище, ніж будь-яка попередня колекція». — повідомив Atelier Jolie.

Бренди зазначили, що у фокусі капсули — вечірнє вбрання, натхненне гардеробом Анджеліни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео