26 Апр 2022, 14:34

Безос потролив Маска у Twitter

Незадовго до того, як Twitter оголосив про те, що приймає пропозицію Ілона Маска про викуп соцмережі за $44 млрд, найбагатша людина світу написала в Twitter: «Я сподіваюся, що навіть мої найгірші критики залишаться у Twitter, тому що це означає свободу слова».

Джефф Безос процитував твіт репортера New York Times, в якому вказується, що бізнес-інтереси Tesla в Китаї можуть дати уряду важелі впливу на Twitter через його нового власника, сказавши: «Цікаве питання. Чи китайський уряд отримав трохи важелів впливу?».

Безос — далеко не єдина людина, яка має запитання, коментарі та критику щодо Ілона Маска, який купує Twitter (співробітники Twitter, імовірно,перші в цьому списку). Однак, на відміну від більшості, він володіє Washington Post і має статки ($177,5 млрд).

Безос продовжив свій пікантний твіт, опублікувавши ще два приблизно через 90 хвилин, сказавши, що відповідь «Думаю, ні. Більш імовірним результатом у цьому відношенні буде складність у Китаї для Tesla, а не цензура в Twitter» і потім додав, що «Маск надзвичайно добре справляється з такою складністю».

Новость по теме
Мей Маск відреагувала на коментарі Кадирова

Расскажите друзьям про новость

Новое видео