26 Тра 2022, 16:09

Авторка книги «Оповідь служниці» створила видання з вогнетривких матеріалів

В останні місяці було багато шуму навколо різних заборон на книги, що відбуваються по всій країні: Нью-Йоркська публічна бібліотека випустила чотири заборонені книги для безкоштовного читання, а Нешвіллська публічна бібліотека представила читацькі квитки «Я читаю заборонені книги», щоб читачі з гордістю заявляли про свободу читання.

Тепер, намагаючись дати відсіч цензурі, знаменита письменниця Маргарет Етвуд створила спеціальне видання свого найкультовішого твору «Оповідь служниці» з вогнетривких матеріалів.

Книга Етвуд була піддавалась сумнівам і була заборонена протягом десятиліть. Унеможливлюючи спалювання, вона може стати «потужним символом проти цензури» і захистити гостру історію на своїх сторінках.

У відеоролику, який демонструє це видання книги, можна побачити, як сама автор використовує вогнемет, спрямований прямо на книгу, яка піддається впливу вогню.

Книга буде виставлена ​​на аукціон Sotheby’s у Нью-Йорку з 23 травня до 7 червня, і всі доходи від продажу підуть на користь організації PEN America на підтримку її роботи у захисті свободи слова.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео