29 Тра 2023, 17:02

Австралійська піцерія створила можливість оплати після смерті

«Купуй зараз, плати пізніше» – одна з тих сумнівних ідей, які не передбачали підвищення іпотечних ставок та нестримної інфляції. Але оскільки підвищення іпотечних ставок та нестримна інфляція вже настали, піцерія Hell та креативне агентство Yarn запропонували новий вид купівлі за новим принципом. Клієнтам не доведеться платити за піцу, поки вони не помруть.

AfterLife Pay запустили спочатку як пробну версію у Новій Зеландії та Австралії для обраних клієнтів, яким запропонували підписати юридично обов’язкову поправку до заповіту, що дозволяє отримати повну вартість піци після їхньої смерті, без штрафів та відсотків.

Бен Каммінг, головний виконавчий директор Hell, прокоментував: «Ми бачимо, що все більше людей користуються цими схемами для купівлі товарів першої необхідності, таких як їжа, і ми вважаємо, що це вже занадто, коли ресторани швидкого обслуговування, такі як наш, просять запропонувати «Купуй зараз, плати пізніше» за те, що вважається частуванням, особливо, якщо врахувати, що люди затримують платежі, а 10,5% кредитів у Новій Зеландії є простроченими».

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Це ще один крок, який Hell Pizza робить для просування фінансової відповідальності перед нашими клієнтами, виступаючи проти таких схем у нашому бізнесі».

Протягом декількох годин після запуску нової схеми оплати Hell Pizza отримала тисячі запитів на сайті з проханням підписати договір і залишити борг за піцу у своїй спадщині.

Бен Каммінг заявив: «AfterLife Pay – це безтурботна кампанія, яка зміцнює позицію Hell Pizza щодо схем «Купуй зараз, плати пізніше» – ви можете отримати свою піцу і з’їсти її без жодних прикрих штрафів чи пені».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео