18 Сер 2022, 10:36

Apple представить новий iPhone 14 вже 7 вересня

Apple Inc. планує представити нову лінійку iPhone 14 7 вересня, повідомив Bloomberg.

Новий iPhone відкриє напружений осінній сезон продуктів, який також включатиме кілька нових комп’ютерів Mac, нових iPad і три моделі Apple Watch.

Apple оновлює свій флагманський продукт у непростий для галузі час. Продаж смартфонів почав знижуватися, оскільки споживачі страждають від інфляції та нестійкої економіки. Але у Apple, схоже, справи кращі, ніж у конкурентів: iPhone добре продавався в минулому кварталі, і компанія дала зрозуміти постачальникам, що не передбачає падіння попиту.

Технологічний гігант зазвичай анонсує інші продукти поряд з iPhone, включаючи новітні годинники Apple Watch. Компанія зазвичай запускає новий iPhone у магазини приблизно через півтора тижні після його презентації, і Apple, як очікується, дотримуватиметься цієї моделі цього року. Деяким співробітникам роздрібних магазинів наказали підготуватися до великого випуску нового продукту 16 вересня.

Компанія має намір транслювати захід у режимі онлайн, продовжуючи підхід, який вона використала на початку пандемії.

Представник Apple відмовився коментувати час проведення заходу. Враховуючи, що до анонсу ще близько трьох тижнів, плани компанії можуть змінитись, але Apple зазвичай представляє останні iPhone у першій половині вересня.

iPhone 14 має бути схожий на iPhone 13, хоча виробник відмовився від 5,4-дюймової міні версії телефона та додав модель з 6,7-дюймовим екраном. Це перший випадок, коли компанія випустить iPhone не Pro з дисплеєм такого розміру. Найбільші зміни в iPhone 14 Pro торкнуться пристрою камери.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео