30 Мар 2022, 14:14
PR

«Aid Legion» — благодійний фонд, який допомагає українським захисникам та мирним людям

Українці, незалежно від рівня доходу, підтримують нашу армію та всіх постраждалих від війни. За офіційними даними, за перші два тижні війни на рахунок Національного банку України надійшло 10,2 млрд гривень (близько 350 мільйонів доларів) на підтримку Збройних сил. 7,2 млрд гривень з цієї суми були передані українцями. Але війна триває, все більше українців втрачають можливість заробляти, а, отже, можливість продовжувати донейтити. 

Саме тому «Aid Legion» закликає донорів з усього світу підтримати Україну в цій боротьбі за свободу. Українських захисників Aid Legion забезпечує дронами, бронежилетами, засобами першої допомоги тощо. Цивільним постраждалим надає медикаменти, їжу, воду, житло та допомагаємо з евакуацією. 

Aid Legion працює поруч із великими відомими фондами та невеличкими локальними. Наше місце десь посередині. На великі фонди припадає більшість благодійних внесків з усього світу. Через велику кількість запитів під час активних бойових дій такі фонди наразі перевантажені. Маленькі, як правило, реагують досить швидко, проте діють вони здебільшого локально.

Aid Legion поєднує в собі мобільність малих фондів та глобальний вплив великих. Фонд має широку мережу волонтерів та добре налагоджену логістику, що дозволяє швидко передавати допомогу в найгарячіші точки. Також  ми маємо великий досвід у сфері логістики та маркетингу.

Команда фонду осмислено та креативно підходить до вибору благодійних проєктів. Ми безпосередньо спілкуємося з керівниками сил територіальної оборони та волонтерськими мережами по всій Україні, тому часто звертаємо увагу на ті потреби, які великі фонди можуть не помітити.

Низка українських підприємців, маркетологів та креативників з широкою мережею міжнародних зв’язків створили Aid Legion, щоб допомогти Україні. Деякі із засновників, як-от Євген Кавалер, через окупацію втратили можливість вести свій бізнес. Деякі, як засновник стартапу з Нью-Йорка Ден Пантело, дитина українських емігрантів, бачать у цьому фонді можливість використати свої творчі здібності для перемоги правди та свободи.

Оптимістичний, сміливий і навіть трохи іронічний тон Aid Legion також виділяє фонд серед інших благодійних об’єднань, що допомагають Україні.

Ми вирішили не бути драматичним фондом. Ми не хочемо давити на почуття провини чи сорому, тим паче просити милостиню. Нам чудово відомо, що такого роду комунікація змушує глядачів з Європи та США лише клікнути на “пропустити рекламу», і більше нічого.
Анна Гончарова
відповідальна за маркетинг Aid Legion

Сайт Aid Legion — тут.
Інстаграм Aid Legion — тут.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео