22 Вер 2023, 12:33

6 млн на розмінування та курси для молоді з інвалідністю: щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Корпорація «Біосфера» підтримала Всесвітній день прибирання в Україні

16 вересня 2023 року в Україні відбувся Всесвітній день прибирання, організований Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World та іншими партнерами. Разом з 70 мільйонами учасників зі всього світу, десятки тисяч волонтерів із різних куточків України долучились до масштабної толоки по всій країні. Мета заходу — не тільки очистити Україну від сміття, а й сприяти формуванню культури правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Корпорація «Біосфера» підтримала подію та забезпечила учасників необхідним інвентарем для прибирання: сміттєвими пакетами, рукавичками, вологими та сухими серветками.

6 млн грн на «Гуманітарне Розмінування» завдяки «Укрзалізниці», concert.ua та Gres Todorchuk

Завдяки продажу квитків на перші рейси «Укрзалізниці» до звільненого Херсона, а також на майбутні рейси до Севастополя, Сімферополя, Донецька, Луганська та Маріуполя, вдалося зібрати 6 148 900 гривень. Усі кошти будуть направлені на гуманітарне розмінування. Концертний оператор concert.ua долучився до проєкту і зробив внесок через UNITED24 на всю суму сервісного збору — таким чином 100% зібраних коштів будуть направлені на розмінування українських територій. А також партнерам проєкту — «Укрзалізниці» та Gres Todorchuk.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Career Hub про боно навчає креативним професіям молодь з інвалідністю зі всієї України

Career Hub ГО Центр “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та Діємо” продовжують освітній безкоштовний курс Career Hub Pro: фриланс для молоді з інвалідністю. Програма курсу була розроблена з урахуванням потреб студентів та студенток, щоб він був доступний кожній молодій людині, зокрема – заняття супроводжуються перекладом жестовою мовою та субтитруванням, а навчальні матеріали адаптовані для сприйняття людьми з порушеннями зору. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео