01 Кві 2022, 11:42

28 млн користувачів відреагували на телемарафон Save Ukraine — #StopWar

Міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України Save Ukraine — #StopWar 27 березня показали 30 телеканалів із усього світу. У межах двогодинного ефіру політичні лідери, митці, громадські активісти, спортсмени, волонтери з усієї планети підтримали Україну та закликали зупинити жорстоку війну рф. До, під час та після телемарафону відбувався збір коштів на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених військовим вторгненням рф на територію України.

Команда LOOQME проаналізувала активність згадок про подію та тематичних хештегів у соцмережах. З 20 по 29 березня відео, пов’язані з благодійним телемарафоном, зібрали 24.9 млн переглядів в Telegram, Instagram і на YouTube. Користувачі опублікували 7.4 тисячі постів та відео і залишили 7.7 тисяч коментарів. Цей контент потенційно охопив 28 мільйонів людей.

Найбільше телемарафон Save Ukraine — #StopWar обговорювали у мережі Facebook — там дописи зібрали 12.5 мільйонів користувачів.

Помітне зростання кількості згадок почалося за добу до події і різко збільшилося 27 березня (8 164 згадки) — в день марафону. Це пояснюється анонсами і початком виходу постподієвих постів. Пік повідомлень припадає на 28 березня (9 911 згадок) — коли артисти, телеканали та організатори почали поширювати відео виступів і піднялася нова хвиля обговорень.

Найбільша кількість згадок припадає на Facebook — він має значний відрив від інших платформ. Поки на YouTube користувачі проявили активність 2.5 тисячі разів, а в Telegram, Twitter та Instagram — менше двох тисяч, аудиторія Facebook залишила 21 630 постів, коментарів і поширень.

Найактивніше на благодійний телемарафон відреагували жінки — вони склали майже 52% активних користувачів. Це більше, ніж загальна кількість згадок від чоловіків, спільнот та користувачів, які не вказали стать.
Загалом аудиторія соцмереж досить позитивно сприйняла телемарафон-концерт. Він зібрав лише незначну кількість негативних відгуків — 2.5%. Близько 30% з них були написані ботами.

Першочергово завдання марафону Save Ukraine — #StopWar — ще більше згуртувати міжнародну спільноту у її спротиві російській експансії. Позначки на карті  — це географія згадок про благодійний телемарафон. “Save Ukraine — #StopWar” сказали у 124 країнах світу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео