04 Апр 2022, 18:27
PR

Зброя проти ворога: як комунікувати в умовах війни

Правильна комунікація бізнесу, урядовців та й кожного з нас — це теж зброя проти ворога. Тому агенція публічних комунікацій Perfect PR зібрала головні поради, як правильно підтримувати зв’язок із різними аудиторіями, щоб зберегти контакт і бути максимально корисними.

Війна — це серйозне потрясіння для кожного з нас, але й у таких умовах важливо внутрішньо мобілізуватися й продовжувати комунікацію. 

У будь-якій кризовій ситуації, а тим паче під час війни, мовчати чи зникати з публічного простору не можна в жодному разі. Навіть якщо ви компанія, яка призупинила свою роботу, ваші офіційні пабліки можуть стати майданчиками для поширення важливої інформації. У невеликій брошурі ми зібрали головні принципи комунікації як всередині команд, так і загальні правила, які стануть у пригоді кожному.
Perfect PR

У брошурі Як комунікувати в умовах війни також є правила, як комунікувати урядовцям, як не стати жертвою фейків і долучитися до інформаційного фронту та як використовувати креатив у комунікації в умовах війни. 

Кавер: Depositphotos

Расскажите друзьям про новость

Новое видео