08 Лис 2023, 12:31

«Your best move in life!»: українські креативники провели ребрендинг американської мувінгової компанії

Агенція Verlox Branding провела ребрендинг для компанії Vector Moving зі штату Нью-Джерсі, що з 2015 року пропонує комплексні послуги у сфері переїздів.

Яке завдання стояло

Американський ринок переїздів є одним з найбільших у світі. У 2022 році він оцінювався у $100 млрд. Кількість переїздів в Америці щороку становить приблизно 13,5 млн. Ці цифри свідчать про те, що переїзди є важливою частиною життя багатьох американців. Вони можуть бути викликані різними причинами, як-от зміна роботи, навчання або просто бажання змінити місце проживання.

Компанія прагнула розширитися на територію інших штатів, і в цьому контексті було надзвичайно важливо мати єдиний образ. Він мав бути легко запам’ятовуваним і системно використовуватись на всіх носіях та допомагати виділитися у конкурентному середовищі.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
Проблеми, які довелось вирішувати та що для цього зробили

На сьогодні мувінг-сервіс в Америці переживає етап насичення, де більшість компаній втрачає свою унікальність, зливаючись в єдине сіре поле. Повторюваність кольорових гам та графічних рішень, на жаль, є загальноприйнятою практикою у цій категорії.

У більшості випадків центральним елементом айдентики є лише логотип, підкреслений монотонним фоновим кольором. Відсутність конкретної та цікавої комунікації з цільовою аудиторією є ще одним недоліком, який варто вирішити.

Слогани компаній занурені в якусь абстракцію, не надаючи жодної конкретики. Вони не забезпечують зрозумілою обіцянкою та пропозицією своїх потенційних клієнтів.

Було проведено дослідження та виявлено, що 78% потреб клієнтів полягають у пошуку не просто перевізника, а надійного партнера, що здатний забезпечити якісний та легкий процес переїзду, від якого вони будуть у захваті, а не в розпачі.

Виявилося, що збереження первісного вигляду коробки та речей у ній, стабільність вартості послуг, турботливий персонал, що зважає на деталі, та ефективність усіх процесів від моменту замовлення до отримання речей — це ключові атрибути, які формують позитивний досвід клієнта та виділяють бренд серед конкурентів.

Комунікація

Після розроблення бренд-стратегії було визначено ключові рішення для ефективної комунікації з аудиторією. Врахувавши ключові чинники, було створено два комунікаційні повідомлення.

На початковому етапі спілкування бренд каже «Your move, our priority, no time to waste!», а після того, як людина стає клієнтом, зміцнено взаємодію, говорячи «Your best move in life!».

Було обрано два повідомлення, оскільки на різних стадіях ухвалення рішення важливі різні аспекти.

Під час пошуку компанії, яка полегшить стрес переїзду, акцентується «Your move, our priority, no time to waste!». А коли клієнт бачить свої речі акуратно упакованими, швидку доставку та уважне ставлення персоналу, він отримує підтвердження свого вибору через «Your best move in life!», усвідомлюючи, що це був дійсно найкращий переїзд у його житті.

Назва

Клієнт висловив бажання залишити назву «Vector Moving», тому команда зосередилася на виявленні асоціацій та значень, які можна вилучити у контексті перевезень і потреб цільової аудиторії.

Термін «vector» у математичному та фізичному контексті асоціюється з напрямком та пришвидшенням руху, символізованим рівним відрізком по діагоналі, який незмінно вказує шлях вгору.

Лінійність та прямолінійність руху набагато ефективніші порівняно з непередбачуваною дорогою з поворотами та вигинами — це відображає прагнення до оптимальної швидкості у глобальному сенсі: швидкість виконання роботи, швидкість доставки, швидкість взаємодії та вирішення завдань.

Саме динамічне прагнення до постійного вдосконалення та небажання зупинятися на досягнутому відображає нова айдентика бренду «Vector Moving», у якій ключовим елементом є швидкість.

Логотип

При створенні нового логотипу мета полягала в тому, щоб надати йому відчуття асоціативної зрозумілості та впізнаваності на будь-якій площі використання.

Оновлений логотип бренда «Vector Moving» відзначається особливим нахилом, що символізує рух — від перевезення клієнтських вантажів до досягнення амбітних цілей у майбутньому.

Було важливо, щоб логотип виглядав естетично та професійно на будь-якому носії, тому команда розробила чотири різні адаптації.

Обрана товщина ліній є досить масивною, що беззаперечно відображає відчуття стійкості та надійності компанії. Це не просто графічний символ, а смілива заявка про те, що бренд «Vector Moving» не має наміру залишатися в тіні більш відомих гравців, а готовий впевнено боротися за лідерство у сфері перевезень.

Колір

Зазвичай конкуренти віддають перевагу синьому, зеленому та червоному кольорам.

Проаналізувавши цей аспект, вирішили відхилитися від звичного кольору та вибрати менш стандартну та більш яскраву гаму, щоб відрізнятися серед конкурентів.

Основний колір бренда — яскравий помаранчевий, який гармонійно поєднується з додатковим фіолетовим кольором, а також білий, який ефективно контрастує з обома кольорами, створюючи свіжий та привабливий візуальний акцент.

Було важливо вибрати саме яскравий колір, який привертав би увагу та западав би в пам’ять, та темний колір для використання на практичних носіях, наприклад, на одязі для співробітників, який би ефективно приховував різноманітні дефекти, що можуть виникнути під час роботи.

Типографіка

‍У вибраному напрямку типографіки агенція зуміла поєднати компактну та акцентну шрифтову гарнітуру з більш системною.

Особливий підхід до використання контрасту кольорів робить текстовий контент більш привабливим, акцентуючи увагу клієнта на ключових повідомленнях.

Ця гармонія контрастів і стилів дозволяє створювати візуально привабливий та інформативний контент, роблячи комунікацію з клієнтом більш ефективною.

Паттерн

Відкинувши монотонні заливки та банальні рішення, розробили динамічний патерн, що символізує енергію руху вперед.

Працівники компанії щоденно здійснюють численні перевезення по різноманітних штатах, і саме цей нескінченний рух став основою фірмового паттерну.

Стрілки відображають напрямок, їх багата кількість та хаотичність віддзеркалюють різноманітність маршрутів, які співробітники «Vector Moving» долають, щоб задовольнити потреби клієнтів.

Який результат отримали

Завдяки впровадженню нової стратегії та оновленій айдентиці було зміцнено позицію бренду на ринку мувінг-сервісу. Залучення аудиторії значно посилилось, а клієнтська база істотно розширилась. За шість місяців кількість нових клієнтів збільшилась на 27%, а кількість повторних замовлень збільшилась на 19%.

Через транслювання сучасного підходу до бачення переїздів агенція донесла до потенційних клієнтів пріоритетність задоволення їхніх потреб та увагу до деталей на кожному етапі взаємодії. Це дозволило підвищити лояльність клієнтів на 35%.

Зараз бренд «Vector Moving» асоціюється з високою якістю обслуговування, індивідуальним підходом та ефективністю процесів, що сприяють підвищенню лояльності клієнтів та формуванню позитивного іміджу компанії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео