15 Тра 2023, 13:03

Як Україна відзначала День матері: добірка креативів від брендів

Вчора, 14 травня, Україна святкувала День матері та ділилася любов’ю до найважливішої людини в житті кожного. Українські бренди створили безліч ініціатив на честь цього дня для своїх клієнтів.

У зв’язку з цим редакція MMR зібрала одні з найкращих креативів брендів до Дня матері:

Український бренд одягу Rikky Hype разом з VSIMDIM, що виробляє мобільні будинки та допомагає адаптуватись родинам, які втратили житло під час війни в Україні, презентували спільне відео про мам. Воно націлено привернути увагу до дуже важливої справи — збору коштів на будинок для сім’ї, яка його втратила. Героями відео стали Наті Гресько, співавторка шоу ЕБАУТ разом з сином Марком, а також засновниця проєкту VSIMDIM Таня Каменєва разом зі своєю мамою. У ролику розповідаються дві різні історії, які об’єднано спільними та близькими для всіх відчуттями.

Milk Bar спільно з MEGOGO створили подарунок-можливість для спільних вечорів за переглядом фільмів зі шматочком Baby Vika. Щоб зустрітися з мамою або зібратися всією родиною.

Квітковий простір «Кловський сад» та виробник троянд «Асканія-Флора» об’єднялись та створили зефірну, ніжну, трояндову фотозону для проведення благодійних фотоднів «Трояндовий сад» з 11.05 до 14.05.

Бренд української натуральної косметики BOGIKA створив відеопроєкт до Дня матері й поспілкувався з жінками з різних сфер про сучасне материнство. Як це – створювати бізнес, працювати,  управляти процесами й поєднувати в собі різні жіночі ролі: CEO, керівниця відділу, волонтерка, донька, дружина, дівчинка і мама. І в цих ролях кожна завжди знаходить час для себе: відпочинок, робота з психотерапевтом, спортзал і, звичайно, догляд за собою. У проєкті взяли участь 10 героїнь.

Kyivstar опублікував відео у TikTok про те, яким би крутим SMM-ником ти не був, мама завжди знає, як краще:

Агенція Promodo поділилася фразами від найважливішої CEO:

Розкажіть друзям про новину

Нове відео