07 Чер 2023, 10:47

Як hiitові тренування можуть покращити життя лише за 45 хвилин

«Фітнес не повинен бути нудним та забирати години життя, а має приносити задоволення та наповнювати енергією для всіх справ», — запевняють у мережі фітнес-студій hiitworks. «Хітові» тренування руйнують стереотип про те, що фітнес — складний обов’язок заради мети. Заняття заряджають бадьорістю без виснаження. У hiitworks розповіли, яким має бути тренування, що поєднує результат і задоволення.

Заняття як приємна звичка

«Щоб отримувати результат від тренувань, варто займатися регулярно, — пояснюють у hiitworks. — Регулярно можна займатися лише тим, що насправді подобається. Змушувати себе постійно не вистачає сили волі. Саме тому абонемент у спортзал може вкриватися пилом».

Фітнес має стати звичкою. А звичка до страждань — сумнівна. Врешті на зміну стереотипам про виснажливі години в залі прийшли короткі та ефективні тренування.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Хітові тренування» — це чітко прораховані за таймером етапи різноманітних вправ і відпочинку за 45 хвилин. Заняття проводяться щодня зранку до вечора. Відвідування залу разом із перевдяганням і душем займає ледь більше години. А зручно розташовані 8 локацій мережі не марнують час на дорогу. «Доки всі стоять у заторах, наші відвідувачі встигають потренуватися після роботи та швидко дістатися додому», — діляться лайфхаком у hiitworks.

Безпека як обов’язкова умова

Заняття проходять у малих групах під контролем тренера, який адаптує навантаження та контролює техніку вправ. Крім того, можна займатися індивідуально, підібрати програму для досягнення особистої мети або взяти участь у челенджі, щоб у колі однодумців формувати корисні звички.

На тренуваннях з кардіонавантаженням застосовують датчики пульсу MyZone. На екрані тренер спостерігає за пульсом кожного відвідувача. Відповідно регулює, кому треба піднажати, а кому спростити вправи, щоб не виснажуватися.

Різноманіття як боротьба зі стресом

Обладнання на заняттях підібране так, щоб включати в рух усе тіло, втомлене зайвим стресом і сидячим способом життя. «Ми сидимо в машині, сидимо на роботі, тепер ще й сидимо в сховищах. Це нездорова історія для тіла, якому потрібен рух», — пояснюють у hiitworks. 

Зали студій не заставлені купою тренажерів. На заняттях використовують гирі, гантелі, аеробайки, медболи, петлі TRX, мапи рухів Procedos і безліч іншого обладнання спрямованого на розвиток сили, витривалості, мобільності й гнучкості.

Різноманіття занять дозволяє підібрати програму під потреби кожного. Можна стартувати з базових занять на TRX, додати жироспалювальні тренування з кардіонавантаженням і відновлювати баланс на йозі й стретчингу.

Перша спроба як легкий старт

«Тренер підтримає та зробить усе, щоб заняття приносили задоволення. Проте найскладніше — зробити перший крок і наважитися прийти, коли тренера ще немає поруч», — кажуть у hiitworks.

Для легкого старту в hiitworks передбачені фітнес-тестування та пробне тренування. Фітнес-тестування — персональна консультація з тренером, що включає вимірювання складу тіла та тестування рухів. Після цього тренер може підібрати найбільш ефективні та безпечні заняття, що зручно впишуться в графік.

А пробне тренування — це базове групове заняття, що дозволить під контролем тренера спробувати «хітове» навантаження в дії. Навіть після першого тренування можна зрозуміти, чи варто продовжувати. У hiitworks радять перевіряти заняття так: «Якщо настрій підвищився та з’явилося більше енергії, значить ви на правильному шляху».

Записатись на тренування

Розкажіть друзям про новину

Нове відео