05 Чер 2023, 16:09

Всесвітній фонд дикої природи створив зникаючий шрифт

Живий шрифт, створений креативним агентством Bar Ogilvy, підкреслив загрозу вимирання тварин.

Планета Земля вже стикалася з масовими вимираннями раніше, точніше, з п’ятьма з них. Але шосте, найновіше (також відоме як Антропоцен), є першим, яке було спричинене людиною.

Шосте масове вимирання, спричинене нераціональною активністю людини, представляє безпрецедентну втрату біорізноманіття і призвело до того, що 28% оцінених видів тепер знаходяться під загрозою зникнення назавжди.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Щоб підвищити обізнаність про загрозу, з якою стикаються ці види, Bar Ogilvy створило кампанію для організації WWF Португалії у партнерстві з Лісабонським зоопарком.

«The Endangered Typeface» – це шрифт, де кожна літера представляє окрему тварину, що перебуває під загрозою зникнення. Коли кількість особин виду зменшується, відповідна літера зникає в тій же пропорції. Шрифт оновлюється на основі даних з Червоного списку видів, що перебувають під загрозою зникнення, Міжнародного союзу охорони природи.

«Живий шрифт, народжений для захисту всього тваринного світу» – девіз кампанії, яка попереджає про прогресуючу втрату біорізноманіття на планеті та заохочує зробити пожертву на користь WWF і використовувати шрифт для поширення інформації.

Мігель Ралья, виконавчий директор Bar Ogilvy, пояснив, що завдяки цій кампанії «ми змогли перетворити тривожну кількість видів, що перебувають на межі зникнення, на дуже просте, зрозуміле та вражаюче візуальне зображення. Змусити людей замислитися, підтримати та поширити інформацію про проблему, яка є більшою за кожного з нас, – ось чого ми хочемо досягти цим проектом».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео