01 Июн 2022, 16:23

Virgin Atlantic дозволила бортпровідникам демонструвати татуювання

Virgin Atlantic відзначила новий поворотний момент для авіаційної галузі. Починаючи з 31 травня, вона вітає татуювання у своїй єдиній політиці, що робить Virgin Atlantic першою авіакомпанією у Великобританії, яка дозволяє видимі татуювання.

До цього стюардеси з татуюваннями повинні були носити сорочку з довгими рукавами або ховати їх за допомогою бинтів або макіяжу. Зараз авіакомпанія визнає боді-арт важливою формою самовираження.

Ми завжди заохочували наших людей бути самими собою, тому від сьогодні вони можуть з гордістю демонструвати свої татуювання.
Virgin Atlantic

Пом’якшені вказівки стосуються татуювання на руках і ногах. Татуювання на голові, обличчі та шиї все одно потрібно буде приховувати, хоча Virgin Atlantic переглядає свою політику, щоб потенційно дозволити їх також. Проте образливе мистецтво має залишатися прихованим.

«Багато людей використовують татуювання, щоб виразити свою унікальну ідентичність, і наші колеги в уніформі не повинні бути виключенням», — каже Естель Холлінгсворт, керівник відділу персоналу Virgin Atlantic.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео