15 Вер 2023, 17:16

Victoria’s Secret створив першу адаптивну білизну для людей з інвалідністю

Victoria’s Secret намагається загладити вину за своє непросте минуле, працюючи над тим, щоб кожне тіло відчувало себе сексуальним. Після випуску бюстгальтера, що підкреслює природні форми, бренд звертається до людей з інвалідністю, щоб надати їм впевненості в собі.

Бренд розробив свою першу лінію інклюзивної білизни для жінок з фізичними або сенсорними потребами, вперше представивши їх на модному показі Runway of Dreams на Тижні моди в Нью-Йорку.

Однією з головних новинок цієї колекції є бюстгальтер, який замінює застібку на гачок і вушко, особливість, яка іноді зводить з розуму навіть здорових людей, на магнітний отвір спереду. Сильні магніти дозволяють одягати бюстгальтер в один клік. Бюстгальтер також має регульовані бретелі спереду для надійної фіксації.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Адаптивна лінія є результатом навчання від Gamut Talent Management — консалтингової фірми, яка навчила такі бренди, як Adidas і Tommy Hilfiger, як створити більше представництва для людей з інвалідністю.

Брі Скалессе, модель з Нью-Йорка, яка пересувається в інвалідному візку, розповіла, що їй подобається новий бюстгальтер, який дозволяє їй відчувати себе комфортно і сексуально. Оскільки він виглядає так само, як і інша нижня білизна, що продається у Victoria’s Secret, модель каже, що вона носитиме його як нижню білизну.

Адаптована серія, що з’явиться в лініях Body by Victoria та PINK, включатиме вироби для людей з фізичними та сенсорними порушеннями, зокрема, з артритом, аутизмом та церебральним паралічем. Кожен виріб отримав сертифікат Gamut Seal of Approval, що підтверджує його зручність для користувачів за оцінкою експертів з питань інвалідності.

Перша адаптивна інтимна білизна Victoria’s Secret з’явиться у близько 40 магазинах бренду у жовтні, а також на сайті бренду.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео