14 Апр 2022, 15:18

В Україні випустили NFT-колекцію із найбільшими монстрами сьогодення

Про концепцію NFT-проєкту

Щодня бійці ЗСУ відбивають атаки орків. ICTV-військо силою фактів знешкоджує орду російських фейків. Fakty зупиняють сотні DDos-атак на сайт з росії. Таких контратак не побачити навіть у Warcraft. Та й таких монстрів, яких створила росія, не придумав би жоден геймдейвер. 

У NFT-колекції монстрів показані злочинці, страшніші за орків у відеогрі. Ця колекція про найгірших агресорів на планеті сьогодні: путіна, лаврова, шойгу, пєскова. Вони – послідовники монстрів минулого людства: гітлера, геббельса, бормана, муссоліні. 

Як це допоможе Україні?  

Придбавши картину за криптовалюту, покупець підтримує ЗСУ у нелегкій боротьбі за мир у Європі та допомагає Fakty захищати Україну від інформаційних атак і тисяч фейків з росії.

Як перемогти монстра?

Потрібно перейти на сайт та обрати NFT-лот з монстром, якого треба знешкодити. Серед лотів також представлені міста-герої, які витримали навалу російської орди. Стартова ціна однієї роботи з колекції на платформі OpenSea – $30.  

Бенефіт для українського героя

Долучившись до війська, покупець стає на сторону добрих воїнів. Герої будуть обов’язково представлені на сторінці порталу fakty.com.ua. Над створенням NFT-колекції працювала команда Starlight Digital Sales.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео