29 Июн 2022, 17:03

В Україні створили платформу з українськими продуктами та послугами

Україна – це батьківщина великої кількості чудових продуктів, які використовуються по всьому світу. Такі компанії, як Grammarly, Petcube, Preply та багато інших, які полегшують повсякденне життя багатьох людей, фактично є українськими бізнесами. Під час війни, команди цих компаній підтримують опір, але вони також потребують підтримки світу для своєї роботи.

Ініціатива Spend With Ukraine була створена для того, щоб поширювати інформацію про всі визначні продукти, які створені українцями і продовжують працювати навіть попри війну. На веб-сайті Spend With Ukraine представлена ​​добірка інноваційних продуктів та послуг з України, які доступні по всьому світу. Він пропонує уявлення про процвітаючу креативну економіку України, яка до війни захопила світ штурмом і зараз знаходиться в реальній небезпеці.

Веб-сайт розділений на 8 категорій: gadgets, productivity, education, creativity, lifestyle, fashion, home та services. Кожна група включає продукти, які для більшості людей у світі є дуже відомими, і вони навіть можуть здивуватись, дізнавшись, що їх насправді створили українці. Наприклад, Depositphotos, який ми всі використовуємо для пошуку стокових фотографій, також українська компанія.

Армії виграють битви, але економіка виграє війни. Продуктові команди в Україні продовжують працювати під час обстрілів, переміщення та тиску. росія не може позбавити нас прагнення створювати та стимулювати позитивні зміни. Підтримка українського бізнесу – це підтримка економіки, яка наближає нас до перемоги.
Андрій Клен
співзасновник O0 Design та засновник Spend With Ukraine

За різними даними, ВВП України може скоротитися до 35% внаслідок російського вторгнення. І вже мільйони людей втратили роботу та бізнес. Ініціатива Spend With Ukraine хоче зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми шляхом популяризації українського бізнесу. Засновники вважають, що купівля в українських компаній була б великим актом підтримки з боку світу, адже людям потрібно продовжувати працювати і творити навіть під час війни.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео