21 Лис 2023, 11:26

Укрзалізниця створила свічки з Косівської кераміки

Колаборація Турботи та Залізної Крамниці від Укрзалізниці — це поєднання сучасної Косівської кераміки та свічок з вишуканими ароматами. Зелена, жовта та коричнева барви, які розгортаються на свічках, є втіленням культурного коду українців, адже ця кераміка стала невід’ємною частиною нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Кераміка у колаборації постає в авторському, осучасненому форматі та оживає в світлі свічок, набуваючи нового подиху. Крім естетичного вигляду, кожна свічка розповідає свою історію через аромат: від куті до гірського джерела, від рути-м’яти до медового прянику. Свічки доступні у 7-ми видах.

Це вироби про те, що традицію важливо розвивати. Це й відповідає ідеї Турботи — «ренесЕнсу» (ренесанс української культури + новий сенс) та спрямуванню Залізної Крамниці — вводимо у моду українське.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Кераміка створена Анатолієм Дуткою, що родом із Косова, де й навчався витонченим технікам гончарства. Після років досвіду вирішив започаткувати власну майстерню, де косівська кераміка переживає своє відродження в осучасненому форматі.

Колекція буде доступна для придбання в шоурумі Залізної Крамниці та згодом на офіційному веб-сайті Залізної Крамниці.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео