14 Вер 2023, 15:32

Укрпошта випустила поштовий блок до річниці звільнення міст Харківщини

Креативна агенція I AM IDEA разом з Укрпоштою та Офісом Президента випустила поштовий блок «Міста Героїв. Харківщина», присвячений героїчним містам: Балаклії, Ізюму, Куп’янську та Харкову. Погашення спеціальними штемпелями пройшли у Києві та Харкові.

Поштовий випуск складається з папки, конвертів, поштового блоку з марками та серії листівок. Тираж поштового блоку — 75 000 примірників. Марки продовжують серію комунікаційної кампанії «Міста Героїв» від I AM IDEA та Офісу Президента України, де показані міста та українці, які чинили спротив проти російської агресії. 

Для нас було важливо, щоб все було в рамках одного концепту. У цьому була певна складність, бо ми не просто придумали візуальну частину. Тут була історія, щоб закрити освітню функцію, пояснити, а чому міста героїв, як Харківщина боролась з окупацією,  що там відбулось. При тому не показувати конкретні портрети, бо кожен, хто пережив окупацію та боровся — герой.
Дар’я Шаблієнко
Head of Design в креативній агенції I AM IDEA

У марках дизайнери відштовхувались від моменту підняття прапору на в’їзді у місто, за основу брали реальні фото стели міст. Над дизайном працював увесь дизайн-відділ агенції. В айдентиці кампанії “Міста Героїв” використані об’єднані щити різних форм з гербів міст, як метафора захисту, єдності та відсічі. Тому в цій серії команда продовжила використовувати щит, вписуючи в нього зображення. Основні кольори поштового випуску – жовтий, білий та чорний. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Ми обрали стиль, ніби замальовка графітом. Більше скетчовий формат, бо так є відчуття, що ці зображення стались в моменті, їх зафіксували і замалювали графітом тут і зараз. Це нас повертає до більш реальних подій, без додаткових ілюстративних образів.
Кирило Лєсной
Senior Designer в креативній агенції I AM IDEA

Наприклад, марка “Міста Героїв. Харків” зображує солдатів, які стоять поряд з монументом на якому нанесено назву міста — Харків. На марці “Міста Героїв. Балаклія” можна побачити солдата, який гордо тримає прапор України. Марка “Міста Героїв. Куп’янськ” відзначається груповим зображенням трьох солдатів, які тримають прапор України, об’єднаних спільною метою та вірою в майбутнє. Закінчує серію марка “Міста Героїв. Ізюм”, де зображено солдатів поряд зі стелою міста Ізюм.

На початку осені 2022 року українські війська звільнили Балаклію, 10 вересня — Ізюм, а 11 вересня повернули Куп’янськ. Ми певні, що скоро , буде більше деокупованих міст і будуть нові серії поштових блоків. І це буде все ще “Міста Героїв”, бо всі українці — герої. Нам дуже хочеться створити якомога більше серій, де підіймається український стяг в українських містах.
Дар’я Шаблієнко

Розкажіть друзям про новину

Нове відео